Kobok CHOPOK R90 - S/330 600 kampiniu stiklu

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK R90 - S/330 600 kampiniu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

1 582,70 €

Prekės savybės

Galingumas (kW) 9
Naudingumas 79%
Dūmtraukis Ø 160mm
Svoris (kg) 170
Durelės Atveriamos
Korpusas Plieninis
Stiklas Kampu
Ugniakuro plotis 600 mm
Ugniakuro gylis 470 mm
Kilmės šalis Slovakija

Plačiau apie prekę

Kobok Chopok R90 - S/330 600 pagamintas iš KORTEN plieno pasižymi svarbiausia savo savybe - tai ugniakuras-židinys sukurtas šildymui. Kobok Chopok R90 - S/330 600 lengvai modifikuojamas, o tai reiskia, kad Jūs patys galite susikurti tokį židinio ugniakurą, o kartu ir patį židinį, apie kokį seniai svajojote.

Kobok durelių atidarymas

Pirmiausia KOBOK gamintojas pagalvojo apie Jūsų namų interjerą ir sukūrė galimybę rinktis durelių atverimo pusę. Tai reiškia, kad židinį priderinsite prie įmantriausio kambario interjero, savo ar dizainerio kūrybinio potencialo potepių. Standartiškai durelių rankena būna dešnėje pusėje. Pagal individualų užsakymą galime pagaminti ugniakurą, kurio durelių rankena būtų įmontuota kairėje pusėje.

Galima užsisakyti ugniakurą, įstiklintą dvigubu keramikiniu stiklu. Dvigubas įstiklinimas sumažina infraraudonųjų spindulių prasiskverbimą dėl ko degimo kameroje pasiekiama daug aukštesnė temperatūra, geriau sudega malkos.

Tokie ugniakurai yra pritaikyti šildymui, prie jų galima jungti tiek metalinius tiek keramikinius šilumokaičius ar papildomas šildomas sienutes, suoliukus...

Kokį židinio stiklą rinktis?
Klasikinis - stiklas vidinėje rėmelio pusėje.
Modernus - stiklas virš rėmo. Stiklo kraštai patamsinti. 
Dvigubas stiklas. Du stiklai - vienas stiklas vidinėje rėmelio pusėje, kitas stiklas virš rėmo. Viršutinio stiklo kraštai patamsinti.

Kobok Stiklai

Kobok rankenėlė

KOBOK plieniniai ugniakurai turi patogią rankenėlę tiek modeliams su atveriamomis durelėmis, tiek su pakeliamomis durelėmis.

Šamoto vidus

Ugniakuro vidaus išklojimas gaminamas iš 60 mm šamotinių plytų. Galima užsisakyti modelį tiek su vertikaliais šamoto elementais, tiek ir su segmentiniais (plytų mūras). Baziniai modeliai gaminami su vertikaliomis šamoto detalėmis (jeigu pageidaujate segmentinių elementų, pažymėkite tai komentare).

KOBOK gamintojas numatė, kad šildymui sukurti ugniakurai bus įmontuojami į įvairias šilumą kaupiančias ir akumuliuojančias konstrukcijas ar apdailas. Tam tikslui yra siūlomi ugniakurų modeliai su papildomais plieniniais apdailos rėmeliais. Rėmelio išlankstymo forma siūloma trijų skirtingų profilių.
Kobok rėmelio tipas

Taip pat galite pasirinkti rėmelį labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius trijų (3S) arba keturių (4S) kraštinių.

Rėmelio kraštinės 3S ir 4S

Bet kuris KOBOK ugniakuro modelis gali būti pagamintas su pažemintu, 130 mm aukščio, pagrindu (be peleninės). Žemo profilio ugniakurai naudojami montuojant klasikinio stiliaus židinius, arba židinius su malkų niša po ugniakuru. (Prekės pasirinkimo galimybėse pažeminto pagrindo varianto nėra, taciau Jums pageidaujant galime jį užsakyti; perkant būtinai tai nurodykite komentare). 

Gamintojas numato galimybę užsisakyti židinio ugniakurą su ištraukiamu peleninės stalčiumi. Ištraukiama peleninė yra labai patogi tada, kai ugniakuras intensyviai naudojamas šildymui. Pasirinkus tokią opciją, nereikia atkelti peleninės ardelių iš viršaus. (Prekės pasirinkimo galimybėse ištraukiamo peleninės stalčiaus nėra, tačiau Jums pageidaujant galime jį užsakyti; perkant būtinai tai nurodykite komentare).

 

 Kobok pazeminta kapsule

Visi KOBOK modeliai gali būti pažeminto aukščio turi šviežio oro pajungimo iš lauko galimybę.

Pastaba. Pasirinkus stiklo aukštį, atkreipkite dėmesį, jog skiriasi Chopok R90 - S/330 600 ugniakuro aukštis:

Stiklo aukštis (mm)    Ugniakuro aukštis (mm)
440 1150
500 1210
560 1270


Į KOBOK židinius įdiegta naujausiomis technologijomis patvirtinta ir šiuo metu viena pažangiausių ilgalaikio kuro degimo sistema, užtikrinanti daug efektyvesnį ir ilgiau trunkantį degimą. Patvari ilgalaikio kuro deginimo sistema maksimaliai sumažina įvairių kenksmingų degimo produktų išmetimą į aplinką.

Židinių privalumai:
• Reguliuojamo aukščio kojelės;
• Trijų pakopų degimas: pirminis/ antrinis/tretinis;
• Korpusas padengtas ekologiškais dažais;
• Galimybė tiekti orą degimui iš išorės.

Ugniakurai yra sertifikuoti ir atitinka EN 13229 reikalavimus. Jie taip pat atitinka griežčiausius išmetamų dūmų emisijos reglamentus: Austrijos - Art. 15a B-VG ir vokiečių standartą DIN plius.

Gaminiams suteikiama 5 metų garantija.

Related Products

Parsisiųsti