Dvipusiu stiklu  Yra 24 prekių.

puslapyje

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK O VD 1370 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

4 801,30 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O 440 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 034,89 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O 500 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 287,60 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O 550 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 540,30 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O 600 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 792,99 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O VD 510 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 593,50 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O VD 570 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

2 872,79 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O VD 620 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

3 152,10 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras BYSTRA O VD 670 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, stiklo tipą, bei rėmelio tipą.

3 431,40 €
Rodoma 16 - 24 iš 24 dalykų