Dvipusiu stiklu  Yra 24 prekių.

puslapyje

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 600 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

1 649,19 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 670 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

1 728,99 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 730 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

1 842,04 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 780 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

1 955,09 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 900 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 181,19 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O VD 620 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 114,69 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O 550 tai dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su tiesiu stiklu, atveriamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

1 569,39 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O VD 670 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 201,15 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O VD 740 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 287,60 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O VD 800 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 407,30 €

Plieninis Kobok  židinio ugniakuras CHOPOK O VD 850 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Galimybė pasirinkti stiklo aukštį, durelių rėmelį, bei rėmelio tipą.

2 527,00 €

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK O VD 970 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis tiesiu stiklu su vienomis atveriamomis durelėmis ir vienomis pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

2 766,40 €

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK O VD 1070 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

3 763,90 €

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK O VD 1170 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

4 109,70 €

Plieninis Kobok židinio ugniakuras CHOPOK O VD 1270 dviejų fasadų modelis, gamintojo vadinamas "tunelinis" modelis su pakeliamomis durelėmis. Vidus išklotas šamoto plytomis. Stiklo aukščio ir durelių rėmelio pasirinkimai.

4 455,50 €
Rodoma 1 - 15 iš 24 dalykų